Святковий захід в Ліщанському будинку-інтернаті для людей похилого віку

Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня матері завітали з концертною програмою у Ліщанський Будинок – інтернат для людей похилого віку.

Гарний настрій, дружню та доброзичливу атмосферу створили вихованці вокального та театрального гуртків,а також педагоги Будинку творчості.

Сільський голова Олександр Лех привітав глядачів з Днем Перемоги та Днем матері, побажав міцного здоров я та довголіття ,а також наголосив,що жінка – мати — це берегиня, трудівниця, оспівана у віршах та піснях. Перед нею вклоняються, нею захоплюються.

Багато теплих і ніжних слів пролунало на адресу жінок від дітей,педагогів Будинку творчості в переддень Дня матері . Було відзначено декламування гуморесок нашого земляка Василя Кравчука у виконанні Вадима Довгалюка . Мешканці Будинку-Інтернату просили повторити виступ юного артиста. Згадати своє минуле глядачам допомогли пісні їх молодості. У концертній програмі також прозвучали пісні фронтових літ та вірші, присвячені Дню Перемоги у Другій світовій війні.

І хоч багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму.

Присутні щиро дякували організаторам та учасникам концерту за гарний настрій, подарований до свята.

Захід відбувся за сприяння сільського голови Олександра Леха та керівника місцевого сільгосптовариства «Агро - Інвест» Петра Павлюка.

ФОТОКОЛАЖ