Щорічний турнір з футболу, присвячений пам'яті Юрія Минюка

12 травня за ініціативи друзів та вчителя фізичної культури Ріпківського НВК  "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" в с.Ріпки проходив  щорічний турнір з футболу, присвячений пам’яті одного із кращих футболістів Юрія Минюка.

У змаганнях взяли участь три збірні команди молоді: с.Ліщани, с.Путринці та с.Ріпки. Щоб показати велич Ізяславщини,  наші спортсмени як ніколи виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги. Увесь турнір проходив у напруженій та цікавій боротьбі, та найбільш запеклими були ігри у фінальній частині змагань.

У підсумку змагань  ІІІ місце посіла команда з с.Путринці,  ІІ місце здобула команда с.Ріпки, на першу сходинку піднялись спортсмени с.Ліщани.

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Усіх призерів змагань привітав організатор даного турніру, вчитель фізичної культури Ріпківського НВК Микола Горох. Він нагородив команди кубками, медалями та грамотами.

Також на змаганнях була присутня мама Юрія, яка подякувала усім учасникам за організацію та проведення турніру в пам’ять про її сина.