Пролетіло тепле літо, наче не було

2 ВЕРЕСНЯ В Ліщанській ЗОШ I-III ст. пролунав дзвінкий та  голосний дзвіночок. Саме це свято було по особливому тепле,родинне та радісне. Двері школи гостинно відчинилися для наших найменших  школярів, які пішли у свій перший клас. Саме це свято знань для них особливе, адже вперше їх бабусі, матусі, дідусі та татусі привели до школи та посади за парти. Трішечки важким і хвилюючим видався дзвінок для найстарших, учнів 11 класу,адже попереду останній рік навчання у стінах рідної школи.

 Як завжди на наше свято завітали наші почесні гості ,а саме сільський голова Лех О.І,який подарував чудове шкільне приладдя, для першокласників, зас.ген. директора товариства «АРТА- АГРО» Павлюк В.М., який виступаючи вручив щорічні премії дітям, які закінчили на відмінно н. р. та вчитель – пенсіонер Павлюк Г.Д.,яка виступаючи згадала шкільні роки,коли ще вона була вчителем та дала настанови вчителям і учням.

Хочеться побажати, щоб цей навчальний рік був легким, як для вчителів та батьків, так і для учнів!!! Успіхів всім!!! Цікавих уроків учням, вірних друзів та підтримки від батьків і вчителів.