НАРОДНА ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА І ЖИВА

73 річницю Перемоги відзначено на території Ліщанської сільської ради. 8 травня були проведені мітинги біля обелісків у селі Бейзими і селі Даньківці, а 9 травня біля пам'ятника загиблим воїнам - односельчанам відбувся мітинг - реквієм та святковий концерт з нагоди Великої Перемоги в селі Ліщани.

Відкрив урочистості сільський голова Олександр Лех словами вдячності визволителям за проявлений у роки війни героїзм. З вітальними  словами до усіх присутніх на святі звернувся голова  ФГ " Агро - Інвест" П.М. Павлюк.  Він привітав усіх присутніх з світлою датою перемоги над нацизмом в Другій світовій війні та вручив подарунки і квіти вдовам, учасникам бойових дій та учасникам АТО. Також з вітальними словами виступили директор Ліщанської ЗОШ І - ІІІ ст. Б.В. Колоднюк та вихованці дитячого садочка "Сонечко".

Ведучими заходу були директор СБК  В.Качур та сільський бібліотекар Р.Юзик. У концертній програмі брали участь В.Пшенишний, О.Лисай, Я.Безкоровайна, В.Портная, Х.Пшенишна та П.Павлюк. Музичний супровід заходу проводив вчитель музичної культури А.Колісняк.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, кого забрала війна. До підніжжя пам'ятника на честь героїв війни покладено вінки й живі квіти. Також була проведена заупокійна літія настоятелем УПЦ Св.Дмитріївської церкви о.Павлом та настоятелем УПЦКП церкви матері Божої Казанської о.Юрієм.

ФОТОКОЛАЖ