Міжнародний день людей похилого віку відначали у Ліщанському державному будинку-інтернату для людей з особливими потребами

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

У цей знаменний день до Ліщанського державного будинку-інтернату для людей з особливими потребами,  що став домівкою для трьох десятків людей, які потребують стороннього догляду, завітали гості, а саме вихованці-волонтери Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Ліщанського сільського голови Олександра Леха.

Очільник сільської ради спільно із дітворою побажав мешканцям закладу здоров’я, миру, добра, комфорту, радості та взаєморозуміння, а також  вручив їм солодкі подарунки.

Крім того мешканцям та працівникам вищезазначеного закладу дітлахи презентували  свій творчий дарунок та символ нашої Батьківщини - Державний прапор України.

Завдяки такій кількості подарунків та позитивним емоціям, в залі Ліщанського державного будинку-інтернату для людей з особливими потребами була створена атмосфера справжнього свята.

ФОТОМАТЕРІАЛИ